Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie

Rok szkolny 2012/2013

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Goławinie uroczyście zakończyli rok szkolny 2012/2013 biorąc udział w części słowno – muzycznej.

                                                                                                                                                                 ...czytaj więcej

 

Wycieczka do Strzembowa
24.06.2013r odbyła się uroczystość zakończenia pierwszego etapu edukacji uczniów z klasy III. Z tej okazji uczniowie z klas O, I – III zostali zaproszeni do Strzembowa,        

 ...czytaj więcej

 

Gminne zawody w piłce nożnej i piłce siatkowej dziewcząt
11.06.2013r. odbyły się Gminne Zawody w piłce nożnej i piłce siatkowej dziewcząt, wszystkich pięciu szkół naszej gminy w ramach Papieskiego Dnia Sportu.      

  ...czytaj więcej

 

Wycieczka rowerowa – klasa II
10.06.2013r. Uczniowie klasy II wyjechali na wycieczkę rowerową po okolicy. Opiekunami byli wych. p. Hanna Majewska oraz p. Ilona Rejchel. Trasa wycieczki prowadziła z ....      

 ...czytaj więcej

 

Wycieczka do Warszawy klas IV - VI
05.06.2013r. odbyła się wycieczka do Warszawy klas IV – VI.  W Cinema City uczniowie obejrzeli transmisję  filmu (do wyboru) Iron Man 3 3D lub Krudowie2D.      

  ...czytaj więcej

 

Dzień Dziecka
W ramach Dnia Dziecka odbyły się wycieczki klas 0, I – III oraz IV – VI. Natomiast dnia 03.06.2013r. każde dziecko otrzymało od Rady Rodziców słodki upominek w postaci loda.      

 ...czytaj więcej

 

Dzień Matki
29.05. 2013r. w szkole odbył się uroczysty apel z okazji dnia Mamy. Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały ciasto i babeczki dla przybyłych gości.        

  ...czytaj więcej

 

Wycieczka do Grzybowa
28.05.2013r. Grupa dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyła w integracyjnej wycieczce do Grzybowa organizowanej przez Szkołę Podstawową w Chociszewie.         

   ...czytaj więcej

 

Wycieczka do Warszawy klas 0, I - III
22.05.2013r odbyła się wycieczka do Warszawy dla dzieci z klas 0, I – III . Uczestnicy mogli obejrzeć spektakl pt. „Krzywa bajka” wystawiany  w klubie akademickim  „Karuzela”.             

 ...czytaj więcej

Wycieczka rowerowa – klasa V
21.05.2013r. klasa V wraz z wychowawcą p. Moniką Krajewską oraz p. Ewą Kowalską punktualnie o godz. 10.55 stawiła się przed szkoła z zamiarem wspólnego wyjazdu na wycieczkę rowerową do Smoszewa.        

  ...czytaj więcej

 

Spotkanie z psychologiem oraz pedagogiem
21.05.2013r. gościliśmy w szkole psychologa i pedagoga z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Płońsku. Pracownicy poradni spotkali się z rodzicami najmłodszych dzieci.        

  ...czytaj więcej

 

Przedstawienie cyrkowe
20.05.2013r. w szkole odbyło się przedstawienie cyrkowe, w ramach którego dzieci mogły obejrzeć pokazy iluzjonistów oraz akrobatów. Niektórzy uczniowie zostali włączeni do zabaw cyrkowych.            

      ...czytaj więcej

 

Wycieczka do Kołacinka
13.05.2013r. odbyła się wycieczka do DINO PARKU w Kołacinku. W wycieczce wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych w Goławinie, Grodźcu, Chociszewie i Radzikowie.

...czytaj więcej

 

Teatrzyk Planeta Samozdrowie - Misja generała Osiłka
Teatrzyk Planeta Samozdrowie - Misja generała Osiłka

...czytaj więcej


 

Zajęcia otwarte
W oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców o tematyce Wielkanocnej

...czytaj więcej


 

Wycieczka „SZLAK PIASTOWSKI”
W dniach 23 - 25.03.2013 odbyła się wycieczka Szlakiem Piastowskim

...czytaj więcej
 

 

I Dzień Wiosny
Z okazji I Dnia Wiosny dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły zostały zaproszone na przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”, które miało miejsce w Szkole Podstawowej w Chociszewie.

...czytaj więcej

 

Ewaluacja
06.03.2013 r. rozpoczęła się w naszej szkole Zewnętrzna Ewaluacja Problemowa w obszarze „Procesy” i „Środowisko”. Prowadził ją zespół ewaluatorów...

...czytaj więcej

 

Informacja
W związku z misjami odwołano zebranie z rodzicami w dniu 17.04.2013 r . Dzień otwarty 22.04.2013 r (poniedziałek) po lekcjach do godz. 15:00


 

Dzień kobiet
Z okazji Dnia Kobiet 8 III 2013 r. odbył się uroczysty apel. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, w którym zademonstrowali swoje umiejętności aktorskie i muzyczne.

...czytaj więcej
 

Wycieczka do Warszawy
03 III 2013 r. szkoła we współpracy ze Stowarzyszeniem  „Razem dla wsi” zorganizowała wycieczkę do Warszawy. Pojechały 42 osoby (dzieci naszej szkoły z rodzicami).

...czytaj więcej

 

Spotkanie z policją
27 II 2013 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Policji. Dzielnicowy Asp. Rafał Graczyk zapoznał dzieci z zasadami

...czytaj więcej

 

Turniej Tenisa Stołowego
23 lutego w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się III Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami byli: Stowarzyszenie „Razem dla wsi” i szkoła.

...czytaj więcej

 

Teatrzyk
21 II 2013 r. w szkole odbył się teatrzyk o tematyce ekologicznej pt. „Profesorek Wodorek w Kosmosie”.

...czytaj więcej

 

Spotkanie ze strażakiem
21 II 2013 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim  Młodszym Asp.  Bernardem Kowalskim.

...czytaj więcej

 

Walentynki
14 II 2013  r. z okazji Walentynek w szkole od samego rana  przygotowana była skrzynka pocztowa, do której chętni uczniowie mogli wrzucić kartki z życzeniami dla wybranych kolegów i koleżanek.

...czytaj więcej

 

Dzień Babci i Dziadka
12II 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia słowno – muzyczna z okazji Dnia Babci i Dziadka. Została ona przeniesiona ze względu na dużą absencję uczniów spowodowaną chorobą.

...czytaj więcej

 

Kto był najlepszy
Największą ilość wypożyczonych książek w I semestrze w kl.I mają następujący uczniowie....

...czytaj więcej

 

Szkolna choinka
9 I 2013 r. została zorganizowana Szkolna Choinka połączona z zabawą karnawałową. Na początku odbyła się projekcja filmu pt. „Miś Yogi”, po niej dzieci przebrały się w wymarzone postacie i tańczyły przy dźwiękach muzyki.  

...czytaj więcej

 

Wieczór świąteczny
16.XII 2012 r.  odbył się w naszej szkole coroczny Wieczór  Świąteczny organizowany dla wszystkich, którzy chcą wspólnie poczuć  atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

...czytaj więcej

 

Mikołajki
W tym roku szkolnym rodzice, dzieci i nauczyciele zdecydowali, że zamiast prezentów mikołajkowych będą wycieczki. Stąd już 4 XII 2012 r. uczniowie klas IV - VI wyjechali do Płocka.  

...czytaj więcej

 

Andrzejki
29 XI 2012r. uroczyście świętowaliśmy Andrzejki. Była projekcja filmu w 3D – „Epoka lodowcowa 3”, wróżby andrzejkowe....

...czytaj więcej

 

Wieczornica Niepodległościowa
Stowarzyszenie „Razem dla wsi” wraz ze Szkołą Podstawową w Goławinie dnia 11.11.2012r. zorganizowało WIECZORNICĘ NIEPODLEGŁOŚCIOWĄ

...czytaj więcej

 

Dzień Pluszowego Misia
26 X 2012r. w klasie „O” odbył się Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszami.

...czytaj więcej

 

Dzień Nauczyciela
Uczniowie słowami wierszy i piosenek wyrazili swą wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Były życzenia, kwiaty i słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

...czytaj więcej

 

Ślubowanie Klasy Pierwszej
W uroczystości wzięli udział zarówno uczniowie klasy pierwszej jak i ich starsi koledzy. Byli również rodzice, którzy przygotowali poczęstunek oraz bliscy chcący uczestniczyć  w tak ważnym dla każdego pierwszoklasisty dniu.

...czytaj więcej

 

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie „Razem dla wsi”, we współpracy ze Szkołą Podstawową w Goławinie. Dodatkowo w ramach współpracy do udziału w wycieczce zaproszeni zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie.

...czytaj więcej

 

III jesienny festyn „Pożegnanie lata”
30.09. 2012r. Stowarzyszenie „Razem dla Wsi” zorganizowało na terenie Szkoły Podstawowej w Goławinie III jesienny festyn „Pożegnanie lata”.

...czytaj więcej
 

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012 / 2013
Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Goławinie w części słowno - muzycznej

...zobacz galerię

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl