Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie

Rok szkolny 2013/2014

 

Zakończenie roku szkolnego 2013 / 2014
27.6.2014 Zakończenie roku szkolnego 2013 / 2014

...czytaj więcej


 

Wykaz podręczników na rok 2014 / 2015
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. KARD. ST. WYSZYŃSKIEGO W GOŁAWINIE na rok 2014/15

...czytaj więcej


 

Wycieczka do Strzembowa
23.06.2014  Wycieczka do Strzembowa

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
04.06.14 r. zerówka wraz z klasą trzecią wybrali się na wycieczkę do teatru na spektakl pt. „Lampa Alladyna” oraz do ZOO.

...czytaj więcej

 

SZKOLNA WYCIECZKA – TWIERDZA MODLIN
03.06.14 r. odbyła się wycieczka do Modlina, podczas której uczniowie poznali historię miejsca oraz poszczególnych obiektów.

...czytaj więcej

 

Dzień dziecka
30.05.14 r. w naszej szkole Dzień Dziecka połączono z Gminnym Dniem Sportu pod hasłem – akcja profilaktyczna zapobiegająca paleniu tytoniu.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA ROWEROWA – KLASA II I II
27.05.14r. uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami p. Bożeną Żółtowską oraz p. Hanną Majewską wyjechali na wycieczkę rowerową. Trasa wiodła do Smoszewa, następnie drogą nad Wisłą do Miączynka, gdzie wszyscy...

....czytaj więcej

 

DZIEŃ MATKI

Z okazji Dnia Matki 26.05.14r. uczniowie klas 0 – VI pod opieką swoich wychowawców przygotowali dla swoich mam przedstawienie.Już parę dni wcześniej wysłane zostały zaproszenia do rodziców naszych uczniów, by oni również mogli podziwiać występy naszych aktorów.

...czytaj więcej


 

WYCIECZKA ROWEROWA -KLASA VI
Dnia 20.05.2014 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Goławinie wraz z opiekunami, p. Moniką Krajewską oraz p. Ewą Kowalską wyjechali na wycieczkę rowerową do Smoszewa.

...czytaj więcej


 

TEATRZYK
19.05.14r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć teatrzyk pt. ,,Eko - Zdzisław i jego dobre rady na odpady”.

...czytaj więcej

 

 

KONSTYTUCJA 3 MAJA
05.05.14 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przybyli na uroczystość, aby uczcić tak ważne dla nas wydarzenie.

 ...czytaj więcej


 

Dzień Patrona
24.04.14r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona – Kard. Stefana Wyszyńskiego. W tym roku została ona połączona z oficjalnym otwarciem nowych pomieszczeń biblioteki i świetlicy szkolnej.

...czytaj więcej

 

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

16.04.14r. w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klasy szóstej przybliżyli wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tym najważniejszym w roku świętem.

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ ZIEMI
15. 04.14r.jak co roku świętowano w naszej szkole Dzień Ziemi – uczniowie wystawili inscenizację pt. „Lekcja z piosenką – segreguj śmieci”.

...czytaj więcej

 

Wycieczka na Podlasie
W dniach 09 -10.04.14r. odbyła się wycieczka na Podlasie. W programie wycieczki: Treblinka, Zuzela, Ciechanowiec, Grabarka ...

...czytaj więcej

 

Pierwszy Dzień Wiosny
20 marca w pierwszy dzień astronomicznej wiosny uczniowie kl. I – VI pożegnali zimę. Tradycyjnie każda klasa wykonała Marzannę, którą w pochodzie zaniosła ze śpiewem nad rzekę. Tam spalono kukły i następnie zatopiono jako symbol uprzykrzonej zimy. Uczniowie wrócili do szkoły i przy ognisku piekli kiełbaski.

...czytaj więcej

 

Spotkanie ze strażakiem
14 marca w piątek mł. asp. Pan Bernard Kowalski przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, wygłosił pogadankę dotyczącą zagrożeń spowodowanych wypalaniem traw.

...czytaj więcej

 

Bezpiecznie na wsi
W piątek 14 marca 2014 roku w naszej szkole odbyła się pogadanka na temat: „Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyn w ruchu”. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

...czytaj więcej

 

POŻEGNANIE KARNAWAŁU
04.03.2014 r. uczniowie SP w Goławinie postanowili hucznie pożegnać koniec karnawału. Od rana trwała emisja filmu ,później zorganizowano całodniową zabawę karnawałową wraz z poczęstunkiem.

...czytaj więcej

 

W krainie bajtów
Uczniowie klas 0, I – VI w Goławinie wzięli udział w przedstawieniu profilaktyczno - edukacyjnym pt. „W krainie bajtów” w wykonaniu grupy teatralnej „Inspiracja” z Krakowa. 

...czytaj więcej

 

Wyjazdy na halę sportową
Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczęły się wyjazdy na halę sportową do Czerwińska pod opieką Pana Krzysztofa Bebeszko.

...czytaj więcej

 

Wyjazdy na basen
Uczniowie naszej szkoły również bardzo chętnie uczestniczą w wyjazdach na basen do Płońska pod opieką Pani Danuty Czajkowskiej.

...czytaj więcej

 

UWAGA WYCIECZKA
Organizujemy wycieczkę na Podlasie  na trasie Zuzela (muzeum i kościół Wyszyńskiego), Ciechanowiec (pałac i muzeum rolnictwa), Białowieża (pałacyk, zoo z żubrami, kino multimedialne), Hajnówka ( sobór), Grabarka (góra krzyży).

...czytaj więcej

 

Walentynki
Samorząd uczniowski wraz z nauczycielami zorganizował szkolne walentynki, które odbyły się w piątek 14 lutego. Ten dzień wyglądał następująco...

...czytaj więcej

 

Spotkanie z przedstawicielami Policji
W czwartek 13.02.2014 r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Policji. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę profilaktyczną z uczniami szkoły (dla klas I – III oraz IV – VI), podczas której zapoznawali ich z zasadami bezpieczeństwa w szkole, w domu i na ulicy.

...czytaj więcej

UWAGA
W poniedziałek - 03.02.2014 r. zajęcia dydaktyczne w gminie Czerwińsk zostały odwołane

 

 

Zimowe szaleństwo
Zimowe szaleństwo - galeria zdjęć

...czytaj więcej


 

Wspólne kolędowanie
26.01.2014r. Stowarzyszenie „Razem dla wsi” zorganizowało w szkole „Wspólne kolędowanie”. Zebrani przy herbatce, kawie, cieście domowej roboty śpiewali kolędy, pastorałki, brali udział w konkursach dotyczących słów i melodii kolęd. Wszyscy zebrani zostali obdarowani słodkimi upominkami.

...czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka
21.01.2014r. odbyła się w naszej szkole Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka połączona ze szkolną choinką, paczkami ze słodyczami od Mikołaja (ufundowane przez Radę Rodziców) i zabawą dyskotekową.

...czytaj więcej

 

Przedstawienie cyrkowe
20.01.2014 r. uczniowie szkoły mogli obejrzeć przedstawienie cyrkowe, w ramach którego można było obejrzeć pokazy iluzjonistów oraz akrobatów. Niektórzy nawet zostali włączeni do zabaw cyrkowych.

...czytaj więcej

 

Wigilia
19.12.2013r. w klasach odbyły się uroczyste wigilie. Uczniowie wraz z nauczycielami dzielili się opłatkiem, składali życzenia, śpiewali kolędy. Na świątecznym apelu rozstrzygnięto konkurs plastyczny Samorządu Uczniowskiego – „Święta rodzina z Dzieciątkiem”.

...czytaj więcej

Remont
Od 16.12.2013 r. rozpoczął się w szkole remont. Przede wszystkim Firma Budowlana Tekobud z Płocka zaadoptowała pomieszczenia Domu Nauczyciela na bibliotekę, czytelnię, świetlicę, dwie kabiny wc.

...czytaj więcej

 

Wieczór świąteczny
15.12.2014r. uczniowie tradycyjnie przygotowali program słowno – muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Stowarzyszenie „ Razem dla wsi” wystawiło Jasełka. Członkowie przygotowali również poczęstunek. 

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
09.12.2013r. odbyła się wycieczka do Warszawy na przedstawienie muzyczne pt. „Zwykła zimowa opowieść” oraz spacer po Starym Mieście.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
4.12.2013r. uczniowie klas IV – VI wyjechali na wycieczkę do Płocka.
 

...czytaj więcej

 

Mikołajki
06.12.14r. tradycyjnie w klasach 0 – III pojawił się Mikołaj z drobnymi upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Dzieci śpiewały i mówiły o Mikołaju, historii jego życia, tradycjach.

 

...czytaj więcej

ANDRZEJKI
27.11.2013r. w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Andrzejki.
 

 

...czytaj więcej

WYJAZD DO PŁOŃSKA DO MCK
19.11.2013r. odbył się wyjazd do Płońska do MCK na baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali”.


 

 

WIECZORNICA NIEPODLEGŁOŚCIOWA
11.11.2013 r. Stowarzyszenie „Razem dla wsi” wraz z uczniami oraz nauczycielami naszej szkoły zorganizowało Wieczornicę Niepodległościową  dla wszystkich, którzy chcieli uczcić ten dzień.

...czytaj więcej

 

Halloween
29.10.2013r. uczniowie klas II i III wzięli udział w nietypowej lekcji koła języka angielskiego. Halloween jest świetną okazją do zabawy, podczas której dzieci poznają tradycję święta, poznają słownictwo z nim związane itp.

 

...czytaj więcej

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
22.10.2013 r. odbył się u nas Dzień Pieczonego Ziemniaka.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
17.10.2013r. odbyła się wycieczka do Płocka .
 

...czytaj więcej

 

DZIEŃ NAUCZYCIELA
15 X 2012 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie słowami wierszy i piosenek wyrazili swą wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

...czytaj więcej

 

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ
04.10.2013 r. w Szkole Podstawowej w Goławinie odbyło się Ślubowanie Klasy Pierwszej. W uroczystości wzięli udział zarówno uczniowie klasy pierwszej jak i ich starsi koledzy.

...czytaj więcej

 

 

IV FESTYN POŻEGNANIE LATA
15.09.2013 r. Stowarzyszenie „Razem dla wsi” ze Szkołą Podstawową w Goławinie współorganizowało IV festyn „Pożegnanie lata”.

...czytaj więcej

 

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013/ 2014
02.09.2013 r. Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Goławinie w części słowno – muzycznej. Wysłuchanie przemówienia dyrektora oraz spotkanie z wychowawcami w klasie.

...czytaj więcej


 

 

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl