Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie

Aktualności

Programy profilaktyczne:

WYCIECZKA MSZCZONÓW
W dniu 22 sierpnia 2016 roku został zorganizowany wyjazd na Termy Mszczonów, w którym wzięło udział 38 osób: dzieci i młodzieży z Goławina i okolic.

...czytaj więcej
 

 

WYCIECZKA BIESZCZADY
W dniach 1-3 sierpnia odbyła się wycieczka w Bieszczady zorganizowana przez Stowarzyszenie „Razem dla wsi”. Uczestnicy zwiedzili Sandomierz, Sanok, Solinę, Myczkowce, Polańczyk, Komańczę.y

...czytaj więcej


 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W dniu 24.06.2016 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

...czytaj więcej
 

 

PASOWANIE NA CZYTELNIKA
17.06.2016r.odbyło się w naszej szkole pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana.

...czytaj więcej
 

 

ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA
"Ania z Zielonego Wzgórza" w wykonaniu klasy V

...czytaj więcej
 

 

WYCIECZKA ROWEROWA
W dniu 16.06.2016r. odbyła się rowerowa wycieczka szkolna na trasie Goławin - Smoszewo, w której uczestniczyli uczniowie klas V i VI wraz z wychowawcami oraz opiekunem.

...czytaj więcej

 

WARSZTATY MYDLARSKIE
Dnia 10.06.2016r. w naszej szkole odbyły się warsztaty mydlarskie, w których udział wzięły dzieci uczęszczające do klas 0, I – III, IV - VI. Celem tych warsztatów było rozwijanie zdolności manualnych oraz wykorzystanie wyobraźni. 

...czytaj więcej

 

FESTYN PROFILAKTYCZNO – SPORTOWY
09.06. 2016 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Goławinie odbył się po raz kolejny festyn profilaktyczny z elementami profilaktyki prozdrowotnej zachęcający dzieci i młodzież do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PŁOŃSKA
02.06.2016r. uczniowie klas I – III wyjechali na wycieczkę do Płońska na przedstawienie pt. „BAŚNIE POLSKIE”.

 

...czytaj więcej

 

ZWIEDZANIE PAŁACU PREZYDENCKIEGO
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka trzydziestu najlepszych uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego w Goławinie pod opieką nauczycieli skorzystało z zaproszenia do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. 

...czytaj więcej

 

DZIEŃ DZIECKA
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Wyszogrodu.
W programie: Rejs tramwajem wodnym...

...czytaj więcej

 

POKAZ STRAŻACKI
30.05.2016r. w Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się pokaz w wykonaniu przedstawicieli Komendy powiatowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

...czytaj więcej
 

 

DZIEŃ MAMY
Od wielu lat w naszej szkole uroczyście obchodzony jest Dzień Matki. Podobnie było w tym roku. 20 maja wszyscy uczniowie wystąpili na scenie z serdecznymi życzeniami. Dzieci przedstawiły scenki, recytowały wiersze...

...czytaj więcej

 

3- DNIOWA WYCIECZKA CZĘSTOCHOWA – KRAKÓW – WIELICZKA
W dniach 9 -11.05.2016 r. klasy IV – VI wyjechały na 3- dniową wycieczkę na trasie Częstochowa – Kraków – Wieliczka.

...czytaj więcej

 

 

LEKCJA O PSZCZOŁACH
Państwo Anna i Piotr Żach przeprowadzili lekcję przyrody, na której uczniowie zostali zapoznani z życiem pszczół i ich pracą.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO CZERWIŃSKA
29.04.2016r. odbyła się wycieczka klas I – III do Czerwińska.

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ PATRONA
27 kwietnia 2016r. w Szkole im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się Dzień Patrona – Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczniowie w części artystycznej przedstawili najważniejsze myśli i przesłania związane z posłannictwem religijnym, obywatelskim i społecznym Prymasa Tysiąclecia.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO CZERWIŃSKA

25.04.2016r. odbyła się wycieczka klas IV – VI do Czerwińska.

...czytaj więcej

 

SPOTKANIE Z POLICJĄ
21.04.2016r. w ramach programu B&N - B – jak bezpieczny , N- jak niechroniony uczniowie klas 0, I-III, IV – VI uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowymi Gminy Czerwińsk nad Wisłą. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły  i poza szkołą.

...czytaj więcej
 

 

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

07.04.2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w części artystycznej poświeconej zdrowiu.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA ŻELAZOWA WOLA
0
6.04.2016r. uczniowie klas I – VI wyjechali na szkolną wycieczkę.

...czytaj więcej

 

 

APEL WIELKANOCNY
23.03.2016r. odbył się w naszej szkole apel z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, którego celem było ukazanie zwyczajów wielkanocnych oraz poznanie tradycji święcenia pokarmów.

...czytaj więcej

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
21marca nasza społeczność szkolna bardzo uroczyście powitała WIOSNĘ. Uczniowie klas I – VI recytowali wiersze oraz zaprezentowali krótką inscenizację.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ KOBIET
Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni dnia 8 marca wszystkim paniom.

...czytaj więcej

 

TURNIEJ TENISA
W sobotę 27.02.2016 roku w Szkole Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się V Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Razem dla wsi” działające przy tutejszej szkole.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Dzień Babci i Dziadka to niezwykła okazja, aby wyrazić wdzięczność naszym seniorom za ich troskę i oddanie. 21.01.2016 roku o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbyła się uroczystość poświęcona wszystkim Babciom i Dziadkom

...czytaj więcej

 

WIGILIA KLASOWA
22 grudnia odbyła się w naszej szkole uroczysta Wigilia. Uczniowie klas I – VI wraz z wychowawcami dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i przy pięknie nakrytym stole wspólnie spożywali wigilijny posiłek.

...czytaj więcej

 

WIECZÓR ŚWIĄTECZNY
Nic tak nie ubogaca czasu świątecznego, jak wspólne spotkania. Dnia 20 grudnia 2015r. w blasku świec, przy zapalonej choince  i pięknej scenografii  odbyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów oraz członków Stowarzyszenia „Razem dla wsi”.

...czytaj więcej

 

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY
08.12.2015r. odbyła się dla klas I – VI żywa lekcja przyrody „Czy to magia? Nie to czysta chemia!”.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA KLASY I – III
7.12.2015r. uczniowie klas I – III w ramach Mikołajek wyjechali na wycieczkę do Płocka. W programie: zwiedzanie Katedry w Płocku oraz Kaplicy Miłosierdzia Bożego

...czytaj więcej

 

MIKOŁAJKI KLASY I – III
04.12.2015r. klasy I – III obchodziły Mikołajki. Uczniowie ubierali choinki oraz piekli świąteczne ciasteczka, którymi zostały poczęstowane dzieci z oddziału przedszkolnego. Tego dnia młodsze klasy gościły Mikołaja, który wręczył wszystkim symboliczne upominki.

...czytaj więcej

 

MIKOŁAJKI KLASY IV - VI
04.12.2015r. uczniowie klas IV – VI w ramach Mikołajek wyjechali na wycieczkę do Płocka. W programie: lekcja biblioteczna – wystawa pt. „Zabytkowe podręczniki ze zbiorów Biblioteki im. Zielińskich w Towarzystwie Naukowym Płockim.

...czytaj więcej

 

NAWIEDZENIE CUDOWNEGO OBRAZU MATKO BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ
30.11 i 01.12.2015r. w kościele parafialnym w Smoszewie odbywały się uroczystości z okazji nawiedzenia Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Wszyscy uczniowie i nauczyciele wzięli udział w uroczystej Mszy św. Skierowanej do dzieci.

...czytaj więcej

 

REKOLEKCJE ADWENTOWE
27.11.2015r wyjazd dzieci na rekolekcje adwentowe do kościoła w Smoszewie.

...czytaj więcej

 

ANDRZEJKI
26.11.2015r. w czwartek świętowano w naszej szkole Andrzejki. W programie: przedstawienie teatralne pt. „Demeter i Kora” w wykonaniu klasy V pod opieką p. Jolanty Brulińskiej;

...czytaj więcej

 

SPOTKANIE W SPRAWIE BUDOWY SALI GIMNASTYCZNEJ
18.11.2015r. odbyło się spotkanie Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców z Wójtem Gminy Czerwińsk p. Marcinem Gortatem, przewodniczącym p. Piotrem Malikowskim, radnymi w sprawie planów budowy sali gimnastycznej przy naszej szkole.

...czytaj więcej

 

WIECZORNICA NIEPODLEGŁOŚCIOWA
11 listopada odbyła się w naszej szkole WIECZORNICA NIEPODLEGŁOŚCIOWA zorganizowana jak co roku przez Stowarzyszenie „Razem dla wsi” we współpracy ze szkołą.

...czytaj więcej

 

LEKCJA ŻYWEJ HISTORII
Październik 2015r. w  naszej szkole odbył się pokaz rycerski, żywa lekcja historii pod hasłem „I Ty możesz zostać rycerzem…”

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA
Dzień pieczonego ziemniaka

...czytaj więcej

 

 

PRZEDSTAWIENIE CYRKOWE
Przedstawienie cyrkowe

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
13 października 2015r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują.

...czytaj więcej

 

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓWW tym roku szkolnym 07.10.15 r. ślubowanie składała klasa I pod opieką p. Bożeny Żółtowskiej.
Do tego ważnego dnia pierwszoklasiści przygotowywali się kilka tygodni, by wszystkim udowodnić, że nie są już przedszkolakami, lecz prawdziwymi uczniami.

...czytaj więcej

 

IMPREZA PLENEROWA - 04.10.2015 Dnia 4 października 2015 r. w niedzielę odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Goławinie VI Festyn rodziny „Pożegnanie lata”. Organizatorem imprezy było działające przy szkole Stowarzyszenie „Razem dla Wsi”. W organizację włączyli się również nauczyciele i rodzice.                                      

...czytaj więcej

 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
1 września o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015.

...czytaj więcej

 

WAKACJE 31.07 – 01.08.15 r. dwudniowy wyjazd autokarowy na Mazury.
W programie:
- Pola Grunwaldu
- Skansen w Olsztynku
- Sanktuarium w Gietrzwałdzie
 

...czytaj więcej

 

 

Archiwum - ROK SZKOLNY 2014/2015

Archiwum - ROK SZKOLNY 2013/2014

Archiwum - ROK SZKOLNY 2012/2013

Archiwum - ROK SZKOLNY 2011/2012

             
             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 
 
 
 
 
 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl