Loading Flash movie...

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie

Aktualności

Programy profilaktyczne:

 

WYJAZD DO MSZCZONOWA
21 sierpnia miał miejsce wyjazd na baseny termalne do Mszczonowa. Grupa dzieci z Goławina i okolic pod opieką p. Jolanty Pisarskiej i p. Olgi Wiórkiewicz- Rosiak

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA PODLASIE
W dniach 4-5 sierpnia odbyła się wycieczka na Podlasie. W programie wycieczki znalazły się: Muzeum Lat Dziecięcych kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli, Muzeum Rolnictwa ...

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA SUDETY
W dniach 17-20 lipca odbyła się krajoznawcza wycieczka dla okolicznych mieszkańców na trasie: Wrocław, Karpacz, Szklarska Poręba, Praga, Książ.

...czytaj więcej

 

ŚWIĘTO TRUSKAWKI
25 czerwca uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny na Gminnym Święcie Truskawki w Czerwińsku nad Wisłą.

...czytaj więcej

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
23 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA ROWEROWA
22 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa do Smoszewa klas V oraz VI pod opieką p. Moniki Krajewskiej, Ewy Kowalskiej oraz Jolanty Pisarskiej.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
W dniu 12.06.2017 r. odbyła się wycieczka szkolna do Warszawy. Dzieci obejrzały spektakl " Królowa Śniegu", zamek w Wilanowie i Świątynie Opatrzności Bożej. 

...czytaj więcej

 

DRUGI MARATON BIBLIJNY
Galeria zdjęć

...czytaj więcej

 

 

AKCJE CHARYTATYWNE
W tym roku szkolnym Koło Misyjne i Koło PCK przeprowadziły następujące akcje:
 "Opatrunek na ratunek" , "Kup Pan szczoteczkę" , "Makulatura na misje"

...czytaj więcej

 

KORKI
Kolejny rok zbieramy korki plastikowe, które przekazywane są rodzicom Klaudii, dziewczynki z naszej parafii.

...czytaj więcej

 

GMINNY DZIEŃ SPORTU
9.06.2017r. w Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się Gminny Dzień Sportu. W tym roku w zawodach piłki nożnej wzięły udział drużyny chłopców z klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej z Czerwińska, Chociszewa, Grodźca i Goławina 

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
5 czerwca odbyła się wycieczka klasy „0” do Płocka pod opieką p. Danuty Czajkowskiej oraz Olgi Wiórkiewicz – Rosiak.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ DZIECKA
1 czerwca jak co roku świętowano Dzień Dziecka. W Szkole Podstawowej w Goławinie uroczystość ta rozpoczęła się przedstawieniem „Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły.

...czytaj więcej

 

NOC BIBLIOTEK
Noc bibliotek 3-4.06.2017. W tym roku szkolnym w naszej szkole odbyła się akcja "Noc bibliotek" pod hasłem "Czytanie porusza".

...czytaj więcej
 

Wyjazd do schroniska
31 maja uczniowie klas I-III z naszej szkoły odwiedzili hotel dla bezdomnych psów w Małej Wsi. Wcześniej w całej szkole ogłoszono zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ MAMY
26 maj - szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ PATRONA
28 kwietnia w Szkole  Podstawowej w Goławinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona, poświęcona Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu, którego imię placówka nosi od 2002 roku.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA
W dniach 24 - 26 kwietnia odbyła się wycieczka w Góry Świętokrzyskie pod opieką p. Hanny Majewskiej, Hanny Średnickiej, Jolanty Pisarskiej oraz Moniki Krajewskiej.

...czytaj więcej

 

 

UWOLNIĆ KSIĄŻKĘ
Biblioteka szkolna, 30 stycznia 2017 r., ogłosiła akcję "Uwolnić książkę". W dniu 11 kwietnia 2017 r., Aktyw Biblioteczny i Koło Misyjne przeprowadziło loterię fantową, każdy los był wygrany...

...czytaj więcej

 

WIELKANOC W SZKOLE
W nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wprowadziło wszystkich przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Ewy Kowalskiej.

...czytaj więcej

 

WIOSNA W KLUBIE MALUCHA
W Klubie Malucha zawitała wiosna. Dzieci z radością powitały nową porę roku wykonując tematyczne prace plastyczne- biedroneczki i żabki. Najwięcej radości sprawiła maluchom wizyta na szkolnym placu zabaw.

...czytaj więcej

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji powitania wiosny.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ ZIEMI
20 kwietnia odbył się w naszej szkole apel z okazji DNIA ZIEMI pod kierunkiem p. Hanny Średnickiej.

...czytaj więcej
 

 

DZIEŃ KOBIET
8 marca jak co roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy z klas IV-VI pod opieką p. Krzysztofa Bebeszko i p. Janusza Majewskiego przygotowali cześć artystyczną.

...czytaj więcej

 

BAL PRZEBIERAŃCÓW
28 .02.2017r. odbył się w naszej szkole bal przebierańców. Korytarz szkolny zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

...czytaj więcej

 

Tydzień bezpieczeństwa na drodze
Nasza Szkoła w ramach realizacji programu B&N – czyli( B – jak bezpieczny i N – jak niechroniony uczestnik ruchu drogowego), organizuje w dniach 06 – 09. 02 „Tydzień bezpieczeństwa na drodze”.

...czytaj więcej

 

Wycieczka do Płońska
02.02. 2017 r.  odbyła się wycieczka klas IV - VI do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na przedstawienie teatralne pt. „Dynastia Miziołków”.

...czytaj więcej

 

Wycieczka do Płońska
02.02. 2017 r.  odbyła się wycieczka klas 0, I - III do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na przedstawienie teatralne pt. „Baśnie Braci Grimm”.

...czytaj więcej

 

Zimowe zabawy
Galeria zdjęć

...czytaj więcej


 

Wyjazdy na lodowisko.
W okresie zimowym (jeśli sprzyjają warunki atmosferyczne) organizowane są dla uczniów naszej szkoły wyjazdy na lodowisko do Płońska. Jest to okazja do aktywnego spędzania czasu wolnego.

...czytaj więcej

 

Turniej Tenisa Stołowego
28.01.2017roku w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się  „VI Turniej Tenisa Stołowego”. Organizatorem zawodów jest działające przy szkole stowarzyszenie „Razem dla wsi”. W tegorocznym turnieju wzięło udział 32 uczestników.

 ...czytaj więcej

 

Warsztaty krawieckie
W celu zainteresowania naszych uczniów różnymi formami rękodzieła oraz umożliwienie im twórczego spędzenia czasu wolnego, w godzinach popołudniowych 25.01.2017 i 30.01.2017 zorganizowane zostały warsztaty krawieckie.

...czytaj więcej

 

Przedstawienie teatralne pt. „Jaś i Małgosia”
25.01.2017r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie teatralne pt. „Jaś i Małgosia”.

 ...czytaj więcej

 

 

GORĄCZKA ZŁOTA
Szkolne Koło PCK wraz z Samorządem Uczniowskim włączyło się w akcję charytatywną „Gorączka złota”. W tym roku ogłoszono konkurs- rywalizację między klasami na największą ilość uzbieranych monet. .

 ...czytaj więcej

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Niewątpliwie jedną z najważniejszych uroczystości obchodzonych w naszej szkole jest „Dzień Babci i Dziadka”, który odbył się 20 stycznia.  Jak co roku licznie przybyli zaproszeni goście, aby zobaczyć występy swoich wnuków.

...czytaj więcej

 

CHOINKA
12.01.2017 r. jak co roku w okresie noworocznym wszyscy uczniowie oraz małe dzieci nie uczęszczające jeszcze do szkoły z radością wzięli udział w szkolnej zabawie choinkowej. Tego dnia miała miejsce projekcja filmu „Księga dżungli”, a następnie zabawa taneczna.

...czytaj więcej

 

Orszak Trzech Króli
06.01.2017 r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem katechetki p. Ewy Kowalskiej oraz ks. Artura Bombińskiego  uczestniczyli w uroczystym Orszaku Trzech Króli z okazji święta Objawienia Pańskiego. W tym dniu także uczniowie wystawili jasełka w kościele parafialnym w Smoszewie.

...czytaj więcej

 

LEKKI TORNISTER
Klasy młodsze przystąpiły do ogólnopolskiego programu informacyjno- edukacyjnego. „ LEKKI TORNISTER”. Jest to program skierowany do dzieci, rodziców, opiekunów oraz nauczycieli.

...czytaj więcej


 

PROGRAM PROFILAKTYCZNY „B&N, CZYLI B JAK BEZPIECZNY I N JAK NIECHRONIONY”
Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie w październiku 2015r. przystąpiła do programu B&N.  W ramach którego nauczyciele upowszechniali wśród dzieci  wiedzę o bezpieczeństwie oraz kształtowali 

...czytaj więcej

 

PROŚBA O POMOC
Wiktoria Kamińska jest pacjentką onkologii w CZD-w Warszawie. Większość swego życia spędziła w szpitalu przyjmując chemie i naświetlania. W chwili obecnie jest to jej 3-wznowa w leczeniu. Powoli wyczerpują się możliwości naszych lekarzy. Wysłaliśmy dokumenty i wycinek biopsji do konsultacji za granicę, co wiąże się z kosztami

...czytaj więcej

 

WIGILIA
„Wigilia w Szkole” to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli oraz pracowników.

...czytaj więcej

 

CYRK
16.12.2016 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie cyrkowe.

...czytaj więcej

 

WIECZÓR ŚWIĄTECZNY
Już od wielu lat w okresie przedświątecznym Szkoła Podstawowa w Goławinie wraz ze Stowarzyszeniem „Razem dla wsi” organizuje „Wieczór świąteczny”. W tym roku uroczystość odbyła się w niedzielę 18.12.2016r.

...czytaj więcej

 

KLUB MALUCHA   
09.12 2016 roku dzieci z Klubu Malucha przygotowywały świąteczne ciasteczka. Pomocą w przygotowaniu smakołyków służyły mamy maluchów.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA MIKOŁAJKOWA  
08.12.2016 uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej Goławin oraz Szkoły Podstawowej Grodziec wyjechali w ramach Mikołajek na wycieczkę do Płocka

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PIEKARNI    
07.12.2016. uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce do piekarni i cukierni "Piekarczyk" w Kroczewie. 

...czytaj więcej

 

MIKOŁAJKI
6 grudnia 2016 roku odbyły się w naszej szkole „Mikołajki”. Jak co roku pamiętał o nas Święty Mikołaj, który obdarował uczniów ze wszystkich klas słodkościami.

...czytaj więcej

 

TEATRZYK
02.12.2016r. uczniowie klasy I wraz z wychowawcą przygotowali przedstawienie kukiełkowe pt. „Czerwony Kapturek”. Na przedstawienie przybyły klasy II, III oraz działający na terenie szkoły KLUB MALUCHA.

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Dzień Pluszowego Misia, to święto szczególne dla dzieci, bo miś to zabawka, która towarzyszy im od urodzenia zarówno w chwilach radości, jak i smutku.

...czytaj więcej

 

NIEZAPOMNIANA NOC W SZKOLE
Wydaje się to nie do pomyślenia? A jednak...... 25.11. 2016r. uczniowie klas IV– VI spotkali się o godzinie 17:00 w naszej szkole. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości wyrażonej licznymi piskami przystąpiliśmy do przygotowania miejsc do spania.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA BOMBKOLANDIA   
2 listopada 2016 roku uczniowie klas 0 – VI pojechali na wycieczkę mikołajkową do BOMBKOLANDII. W tym niezwykłym miejscu można było poczuć prawdziwego ducha świąt.

...czytaj więcej

 

MAM KOTA NA PUNKCIE MLEKA
W tym roku szkolnym uczniowie klas I-III realizują program "Mam kota na punkcie mleka", w ramach którego dzieci zachęcane są do spożywania produktów mlecznych.

...czytaj więcej

 

WIECZORNICA
11 listopada stowarzyszenie "Razem dla wsi" we współpracy ze w Szkołą Podstawową w Goławinie przygotowało "Wieczornicę" z okazji Święta Niepodległości.

...czytaj więcej

 

ŚNIADANIE DAJE MOC
Uczniowie klas I-III w październiku i listopadzie wzięli udział w kampanii prozdrowotnej "Śniadanie daje moc" mającej na celu wdrażanie zasad zdrowego żywienia.

...czytaj więcej

 

 

ŚLUBOWANIE I – KLASY
Dnia 26.10.2016 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dzieci ciężko ćwiczyły teksty wystąpienia oraz przygotowane piosenki pod opieką wychowawcy p. Olgi Wiórkiewicz – Rosiak.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA
Dnia 18.10.2016 r. uczniowie naszej szkoły urządzili Święto Pieczonego Ziemniaka. Zapłonęło duże ognisko, zapachniały smażone na kijkach kiełbaski, a w popiele piekły się ziemniaki.

...czytaj więcej

 

 

POKAZ HISTORYCZNY
Dnia 17.10.2016 r. wystąpiła w naszej szkole GRUPA ARTYSTYCZNA –REKONSTRUKTO, która zaprezentowała pokaz historyczny pt. „Rzymskie imperium i tradycje antyku”.

 

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
14 października 2016r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA – WARSZAWA
Dnia 10.10.2016 r. odbyła się wycieczka klas I – VI do Warszawy.

...czytaj więcej

 

BASEN
Od października w co drugi wtorek organizowane są wyjazdy na basen do Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Chętni uczniowie uczą się pływać pod okiem instruktora pana Piotra Żochowskiego.

...czytaj więcej

 

KLUB MALUCHA
Od października w naszej szkole organizowane są zajęcia ogólnorozwojowe "Klub Malucha" dla dzieci najmłodszych (3-5 lat).

 ...czytaj więcej

 

WYCIECZKA – TORUŃ
Dnia 30.09.2016 r. uczniowie klas I – VI wyjechali na wycieczkę do Torunia.

...czytaj więcej

 

 

Festyn POŻEGNANIE LATA
18.09.2016 r. przy Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się VII festyn rodzinny „Pożegnanie lata” zorganizowany przez stowarzyszenie „Razem dla wsi”.

...czytaj więcej
 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
01.09.2016 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

...czytaj więcej

 

WITAJ SZKOŁO!
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016 r. o godz. 9.00

...czytaj więcej
 
 

 

Archiwum - ROK SZKOLNY 2018/2019

Archiwum - ROK SZKOLNY 2017/2018

Archiwum - ROK SZKOLNY 2016/2017

Archiwum - ROK SZKOLNY 2015/2016

Archiwum - ROK SZKOLNY 2014/2015

Archiwum - ROK SZKOLNY 2013/2014

Archiwum - ROK SZKOLNY 2012/2013

Archiwum - ROK SZKOLNY 2011/2012

             
             

 

 

 

 

   
 
 
 
 
 
 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl