Loading Flash movie...

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie

Aktualności

Programy profilaktyczne:

WYCIECZKA W BESKIDY 26-29 07.2018
Wycieczka w Beskidy  26-29 07.2018

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA OBORY, GOLUB DOBRZYŃ 25.08.2018
Wycieczka Obory, Golub Dobrzyń 25.08.2018

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO MSZCZONOWA
Galeria zdjęć

...czytaj więcej

 

 

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W GOŁAWINIE
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie godnie i uroczyście uczcili 100 lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

...czytaj więcej

 

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Bal Wszystkich Świętych
 

...czytaj więcej

 

PASOWANIE
W poniedziałek 29 października w Szkole Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie uczniowie klasy I zostali oficjalnie włączeni w poczet społeczności szkolnej.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
24 października odbyła się wycieczka klas VI, VII, VIII do Teatru im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Uczniowie z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

...czytaj więcej

 

DZIEŃ NAUCZYCIELA
15 października obchodzono w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii.
 

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA WROCŁAW, KARPACZ, SZKLARSKA PORĘBA, KSIĄŻ
8 – 10 października uczniowie klas III – VIII wyjechali na wycieczkę na trasie Wrocław, Karpacz, Szklarska Poręba, Książ.

...czytaj więcej

 

OGÓLNOPOLSKIE CZYTANIE PRZEDWIOŚNIA
Ogólnopolskie czytanie "Przedwiośnia"

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
18 października 2018 r. grupa uczniów z klas VII – VIII wraz z nauczycielami wzięła udział w I Zjeździe Szkół im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
 

...czytaj więcej

 

NOWY SPRZĘT NA PLACU ZABAW
Nowy sprzęt na placu zabaw

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO ZOO
W jesienny, słoneczny czwartek 11 października dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką pań Oli i Joli wybrały się do ZOO do Warszawy.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ MARCHEWKI
1.10.2018 przedszkolaki świętowały Dzień Marchewki. Była to doskonała okazja aby wdrażać u najmłodszych nawyki zdrowego żywienia.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PALMIR
21.09.2018 odbyła się wycieczka do Palmir dla uczniów klas 0-3. Uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili cmentarz w Palmirach

...czytaj więcej

 

CYRK
20.09.2018 uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie cyrkowe, podczas którego artyści zaprezentowali pokazy

...czytaj więcej

 

IX FESTYN RODZINNY
16 września przy Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się IX Festyn Rodzinny Stowarzyszenia „Razem dla wsi”.

...czytaj więcej

 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
 

...czytaj więcej

 

INFORMACJA
Wycieczka w Karkonosze została przełożona z dnia 24-26.09 na 08-10.10.2018.

 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 poniedziałek 3 września 2018 roku godz. 9:00

 

 

 

GALA ZAKOŃCZENIA PROJEKTU FUNDACJI PZU W GOŁAWIŃSKIEJ SZKOLE
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w szkole w Goławinie zostało połączone z galą podsumowującą roczny projekt „Szkoła kreatywnych zajęć”.

...czytaj więcej

 

ZWIEDZAMY SKANSEN W SIERPCU
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Goławinie poznawali dawną wieś, jej tradycje, folklor w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA - STRAŻ POŻARNA PŁOŃSK
20 czerwca uczniowie klas IV – VII obejrzeli siedzibę straży, poznali pracę strażaków oraz zapoznali się z posiadanym przez jednostkę sprzętem.

...czytaj więcej

 

NOC BIBLIOTEK
W dniu 16 czerwca w naszej szkole po raz drugi odbyła się ogólnopolska akcja Noc Bibliotek. O godzinie 18-tej pojawili się uczniowie, biorący udział w akcji ze śpiworami, karimatami i prowiantem.

...czytaj więcej

 

MARATON BIBLIJNY
W dniu 8 czerwca w naszej szkole odbył się Trzeci Maraton Biblijny pod hasłem " Czytaj Biblię, módl się co dzień"​

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO RADIA RPL W PŁOCKU
8 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Płocka organizowanej w ramach projektu „Szkoła kreatywnych zajęć” PZU z kulturą.

...czytaj więcej

 

PROGRAM DZIECIAKI MLECZAKI
Dzieci z oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018 wzięły udział w kampanii prozdrowotnej na temat zdrowego żywienia „Dzieciaki mleczaki”.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ DZIECKA
1 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły wspólnie świętowali DZIEŃ DZIECKA zorganizowany w Szkole Podstawowej w Grodźcu.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA KLASY „0” DO KOŁACINKA
30.05.2018 roku odbyła się wycieczka dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Tym razem maluszki udały się do Dino Parku w Kołacinku.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ MAMY
28 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Matki", na którą uczniowie zaprosili najbliższe i najważniejsze osoby w swoim życiu - swoje mamy.

...czytaj więcej

 

POKAZ STRAŻACKI
21 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się pokaz strażacki. Dzięki życzliwości jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i Ratownictwa Wodnego z Modlina

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PUSZCZY KAMPINOSKIEJ
26 kwietnia odbyła się wycieczka do Kampinosu. Ach! Chciałbym wrócić tam jeszcze raz. Świeże powietrze, dookoła tyle drzew.

...czytaj więcej

 

 

PODSUMOWANIE PRACY KOŁA DZIENNIKARSKIEGO
Koło dziennikarskie stanowiła grupa około 12 uczniów z klas IV-VII. Zajęcia odbywały się w cyklach 60 min. co dwa tygodnie.

...czytaj więcej

 

 

DYSKOTEKA CHARYTATYWNA W CHOCISZEWIE
26 kwietnia uczniowie klas VI – VII bawili się na dyskotece charytatywnej zorganizowanej przez koło wolontariuszy z klasy siódmej.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ ZIEMII
20 kwietnia odbył się w naszej szkole apel z okazji DNIA ZIEMII, który przygotowała p. Hanna Średnicka.

...czytaj więcej

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
 21 marca w naszej szkole świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny.

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ PATRONA
„O Kardynale- wzorze nasz! Ty naszą szkołę w pieczy masz…”- takie oto słowa pieśni rozbrzmiewały 27 kwietnia w Szkole Podstawowej imienia kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO NIEPOKALANOWA
Wycieczka do Niepokalanowa

...czytaj więcej

 

 

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS
Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku dzieci z oddziału przedszkolnego realizują program ekologiczno- antynikotynowy „Czyste powietrze wokół nas”.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA WARSZAWA
Po raz kolejny pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Goławinie wzięła udział w wyjeździe zorganizowanym w ramach projektu Fundacji PZU - „Szkoła kreatywnych zajęć”.

...czytaj więcej

 

WARSZTATY WIELKANOCNE
W środę 28 marca w klasie "0" odbyły się plastyczne warsztaty wielkanocne. Na spotkanie przybyły mamusie i babcie przedszkolaków, które służyły pomocą podczas wykonywania ciekawych dekoracji świątecznych

...czytaj więcej

 

PLANETARIUM
Naszą szkołę odwiedziło mobilne planetarium, tego dnia  każda klasa miała możliwość uczestniczenia w  zajęciach z  astronomii. 

...czytaj więcej

 

ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA
Zachęcamy do rozpowszechniania informacji o konkursie "Orzeł Biały - nasza duma" oraz aktywnego oddawania głosów na ucznia Szkoły Podstawowej w Grodźcu

...czytaj więcej

 

 

APEL WIELKANOCNY
Dnia 28 marca odbył się w naszej szkole uroczysty apel  związany ze Świętami Wielkiej Nocy przygotowany przez  p. Ewę Kowalską.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ KOBIET
Z okazji Dnia Kobiet w Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się uroczysty apel.  Podczas spotkania chłopcy zaprezentowali program artystyczny, w którym zademonstrowali swoje umiejętności aktorskie i muzyczne.

...czytaj więcej

 

 

WYJAZD DO WARSZAWY
1 marca 2018r. pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie wyjechała do Warszawy.

...czytaj więcej

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
W sobotę 24 lutego odbył się coroczny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez stowarzyszenie „Razem dla wsi” we współpracy z tutejszą szkołą.

...czytaj więcej

 

KONKURS
Samorząd uczniowski w ramach programu b&n ogłasza konkurs na plakat, hasło, filmik

...czytaj więcej

 

WYJAZDY NA LODOWISKO
W wtorki uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają na lodowisko do Płońska. Mogą doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach w grupach lub indywidualnie.

...czytaj więcej

 

WALENTYNKI
14 lutego Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował Pocztę Walentynkową. Zaadresowane kartki można było wrzucać do skrzynki przez cały dzień.

...czytaj więcej

 

GALA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA PROJEKTU "ODKRYWANIE KULTURY"
13 II 18 r. w Naszej szkole odbyła się uroczysta Gala zakończenia projektu „Odkrywanie kultury”.

...czytaj więcej

 

 

BAL KARNAWAŁOWY
13 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Do tańca przygrywał niezawodny DJ – uczeń klasy VII Dominik Pałac, który oprócz wspaniałej muzyki przygotował dla wszystkich wiele ciekawych atrakcji.

...czytaj więcej

 

ACH, CO TO BYŁ ZA BAL...!
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodźcu 9 lutego zorganizowała bal dla najmłodszych uczniów ze Szkół Podstawowych w Goławinie i w Chociszewie.

...czytaj więcej

 

BAL KARNAWAŁOWY W CHOCISZEWIE
6 lutego 2018 roku  w Szkole Podstawowej w Chociszewie odbył się bal  karnawałowy  dla uczniów klas IV - VII z SP Chociszewo, Grodziec oraz Goławin.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
17 01.2018 roku - w czasie ferii zimowych,  został zorganizowany kolejny- czwarty już wyjazd dla uczniów  Szkoły Podstawowej w Goławinie do miejsc kultury wysokiej w ramach realizacji projektu „PZU z kulturą”.

...czytaj więcej

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI BAJKOWYCH
Międzynarodowy Dzień Postaci Bajkowych – „Witajcie w naszej bajce”

...czytaj więcej

 

 

NOC W SZKOLE
12 stycznia 2018r. samorząd uczniowski wraz z opiekunami zorganizował „Noc w szkole”.

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
11 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
4 stycznia 2018 r. grupa 50 uczniów z naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe do Warszawy w ramach projektu ”Z Fundacją PZU z kulturą” – „Odkrywanie kultury”. Uczestnicy kolejnego już wyjazdu byli na koncercie edukacyjnym „Cudowne musicale – Od West Endu aż po Broadway”.

...czytaj więcej

 

WYJAZD DO PŁOŃSKA
3 stycznia 2018 r. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Kard Stefana Wyszyńskiego w Goławinie gościła w płońskim Domu Dziecka im. Janusz Korczaka.

...czytaj więcej

 

WYJAZD DO LASEK
20 grudnia 2017 r. 22 osobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie gościła w Szkole św. Maksymiliana w Laskach.

...czytaj więcej

 

WIECZÓR ŚWIĄTECZNY
W niedzielę 17 grudnia 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie coroczny Wieczór Świąteczny.

...czytaj więcej

 

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE
13.12.2017r. w oddziale przedszkolnym odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne . Przedszkolaki ze swoimi mamusiami wykonywały ciekawe ozdoby świąteczne z różnych materiałów

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO TELEWIZJI POLSKIEJ
12.12.2017r. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Goławinie działających w  kole dziennikarskim w ramach zajęć pozalekcyjnych „Z PZU po lekcjach” udała się na wycieczkę do Telewizji Polskiej.

...czytaj więcej

 

MIKOŁAJKI
Mikołajki

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA MIKOŁAJKOWA
6 grudnia uczniowie naszej szkoły w ramach Mikołajek wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA DO STRÓŻEWKA
5 grudnia uczniowie klas młodszych w ramach Mikołajek wyjechali na wycieczkę Stróżewka.

...czytaj więcej

 

 

ANDRZEJKI
Dnia 29 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole Andrzejki. Poza seansem filmowym muzyką, tańcami i świetną zabawą, uczniowie mieli okazję w tradycyjny sposób uczcić Andrzejki

...czytaj więcej

 

ORSZAK WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Orszak Wszystkich Świętych

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
30  listopada 2017 roku, jak co roku, uczniowie naszej szkoły obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione maskotki.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA
26 października 2017roku uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Pieczonego Ziemniaka.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
W ramach projektu „ Z Fundacją po lekcjach” grupa uczniów z koła teatralnego i innych kół prowadzonych na terenie Szkoły Podstawowej w Goławinie wyjechała 21.11.2017r. do Teatru Dramatycznego w Płocku.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
18.11.2017r. grupa 48 uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Goławinie wyjechała do Warszawy. Celem  wyjazdu była realizacja kolejnego zadania z projektu „ Odkrywanie kultury” dofinansowanego przez Fundację PZU, Stowarzyszenie „Razem dla wsi” i Radę Rodziców.

...czytaj więcej

 

PRZEDSTAWIENIE HISTORYCZNE
13.11.2017r. w naszej szkole obył się pokaz historyczny grupy rekonstrukcyjnej pt: " Jak Sobieski pod Wiedniem wojował".

...czytaj więcej

 

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Bieg Niepodległości 11 listopada

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
Świętowanie Dnia Niepodległości w Szkole Podstawowej w Goławinie rozpoczęło się już w czwartek 9 listopada. W tym dniu zorganizowany został bieg niepodległościowy na terenie przyszkolnym.

...czytaj więcej

 

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI
6 listopada odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji na temat bezpieczeństwa.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO ŁODZI
28 października 2017 r. 48 uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie wyjechało do Łodzi. Był to jeden z planowanych trzech wyjazdów do miejsc kultury wysokiej w ramach projektu „Odkrywanie kultury” z Fundacją PZU z kulturą.

...czytaj więcej

 

INFORMACJA O PROJEKTACH REALIZOWANYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GOŁAWINIE
Stowarzyszenie „Razem dla wsi” działające przy Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie otrzymało dofinansowanie na projekt „Szkoła kreatywnych zajęć” w ramach konkursu „Z fundacją PZU po lekcjach”.

...czytaj więcej

DZIEŃ NAUCZYCIELA
13 października odbył się  uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie.

...czytaj więcej

 

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW
10 października 2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Młodzi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne przed zaproszonymi gośćmi:

...czytaj więcej

 

JESIEŃ W ZERÓWCE
Jesień na dobre zawitała do oddziału przedszkolnego. Najmłodsi przywitali ją wykonując tematyczne prace plastyczne i dekorując swoją salę lekcyjną.

...czytaj więcej

 

CYRK
28 września 2017 roku naszą szkołę odwiedził cyrk.  Cyrkowcy zaprezentowali uczniom  program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji.   

...czytaj więcej

 

Kampania „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”
We wtorek 26 września 2017 r. Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pan Józef Kaliński odwiedzili naszą szkołę w ramach kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

...czytaj więcej

 

Z PZU PO LEKCJACH
Dzięki działalności stowarzyszenia „Razem dla wsi” będziemy realizować projekt „Szkoła kreatywnych zajęć” w ramach konkursu „Z PZU po lekcjach”. 

...czytaj więcej

 

FESTYN RODZINNY "POŻEGNANIE LATA"
17.września 2017 roku przy Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się już VIII Festyn Rodzinny „Pożegnanie lata”, którego organizatorem było  stowarzyszenie „Razem dla wsi” we współpracy z tutejszą szkołą.

...czytaj więcej

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18
W poniedziałek - 4 września odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18.

...czytaj więcej

 

 

WYJAZD DO MSZCZONOWA
21 sierpnia miał miejsce wyjazd na baseny termalne do Mszczonowa. Grupa dzieci z Goławina i okolic pod opieką p. Jolanty Pisarskiej i p. Olgi Wiórkiewicz- Rosiak

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA PODLASIE
W dniach 4-5 sierpnia odbyła się wycieczka na Podlasie. W programie wycieczki znalazły się: Muzeum Lat Dziecięcych kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli, Muzeum Rolnictwa ...

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA SUDETY
W dniach 17-20 lipca odbyła się krajoznawcza wycieczka dla okolicznych mieszkańców na trasie: Wrocław, Karpacz, Szklarska Poręba, Praga, Książ.

...czytaj więcej

 

ŚWIĘTO TRUSKAWKI
25 czerwca uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny na Gminnym Święcie Truskawki w Czerwińsku nad Wisłą.

...czytaj więcej

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
23 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA ROWEROWA
22 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa do Smoszewa klas V oraz VI pod opieką p. Moniki Krajewskiej, Ewy Kowalskiej oraz Jolanty Pisarskiej.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY
W dniu 12.06.2017 r. odbyła się wycieczka szkolna do Warszawy. Dzieci obejrzały spektakl " Królowa Śniegu", zamek w Wilanowie i Świątynie Opatrzności Bożej. 

...czytaj więcej

 

DRUGI MARATON BIBLIJNY
Galeria zdjęć

...czytaj więcej

 

 

AKCJE CHARYTATYWNE
W tym roku szkolnym Koło Misyjne i Koło PCK przeprowadziły następujące akcje:
 "Opatrunek na ratunek" , "Kup Pan szczoteczkę" , "Makulatura na misje"

...czytaj więcej

 

KORKI
Kolejny rok zbieramy korki plastikowe, które przekazywane są rodzicom Klaudii, dziewczynki z naszej parafii.

...czytaj więcej

 

GMINNY DZIEŃ SPORTU
9.06.2017r. w Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się Gminny Dzień Sportu. W tym roku w zawodach piłki nożnej wzięły udział drużyny chłopców z klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej z Czerwińska, Chociszewa, Grodźca i Goławina 

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PŁOCKA
5 czerwca odbyła się wycieczka klasy „0” do Płocka pod opieką p. Danuty Czajkowskiej oraz Olgi Wiórkiewicz – Rosiak.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ DZIECKA
1 czerwca jak co roku świętowano Dzień Dziecka. W Szkole Podstawowej w Goławinie uroczystość ta rozpoczęła się przedstawieniem „Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły.

...czytaj więcej

 

NOC BIBLIOTEK
Noc bibliotek 3-4.06.2017. W tym roku szkolnym w naszej szkole odbyła się akcja "Noc bibliotek" pod hasłem "Czytanie porusza".

...czytaj więcej
 

Wyjazd do schroniska
31 maja uczniowie klas I-III z naszej szkoły odwiedzili hotel dla bezdomnych psów w Małej Wsi. Wcześniej w całej szkole ogłoszono zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ MAMY
26 maj - szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ PATRONA
28 kwietnia w Szkole  Podstawowej w Goławinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona, poświęcona Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu, którego imię placówka nosi od 2002 roku.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA
W dniach 24 - 26 kwietnia odbyła się wycieczka w Góry Świętokrzyskie pod opieką p. Hanny Majewskiej, Hanny Średnickiej, Jolanty Pisarskiej oraz Moniki Krajewskiej.

...czytaj więcej

 

 

UWOLNIĆ KSIĄŻKĘ
Biblioteka szkolna, 30 stycznia 2017 r., ogłosiła akcję "Uwolnić książkę". W dniu 11 kwietnia 2017 r., Aktyw Biblioteczny i Koło Misyjne przeprowadziło loterię fantową, każdy los był wygrany...

...czytaj więcej

 

WIELKANOC W SZKOLE
W nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wprowadziło wszystkich przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Ewy Kowalskiej.

...czytaj więcej

 

WIOSNA W KLUBIE MALUCHA
W Klubie Malucha zawitała wiosna. Dzieci z radością powitały nową porę roku wykonując tematyczne prace plastyczne- biedroneczki i żabki. Najwięcej radości sprawiła maluchom wizyta na szkolnym placu zabaw.

...czytaj więcej

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji powitania wiosny.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ ZIEMI
20 kwietnia odbył się w naszej szkole apel z okazji DNIA ZIEMI pod kierunkiem p. Hanny Średnickiej.

...czytaj więcej
 

 

DZIEŃ KOBIET
8 marca jak co roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy z klas IV-VI pod opieką p. Krzysztofa Bebeszko i p. Janusza Majewskiego przygotowali cześć artystyczną.

...czytaj więcej

 

BAL PRZEBIERAŃCÓW
28 .02.2017r. odbył się w naszej szkole bal przebierańców. Korytarz szkolny zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

...czytaj więcej

 

Tydzień bezpieczeństwa na drodze
Nasza Szkoła w ramach realizacji programu B&N – czyli( B – jak bezpieczny i N – jak niechroniony uczestnik ruchu drogowego), organizuje w dniach 06 – 09. 02 „Tydzień bezpieczeństwa na drodze”.

...czytaj więcej

 

Wycieczka do Płońska
02.02. 2017 r.  odbyła się wycieczka klas IV - VI do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na przedstawienie teatralne pt. „Dynastia Miziołków”.

...czytaj więcej

 

Wycieczka do Płońska
02.02. 2017 r.  odbyła się wycieczka klas 0, I - III do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na przedstawienie teatralne pt. „Baśnie Braci Grimm”.

...czytaj więcej

 

Zimowe zabawy
Galeria zdjęć

...czytaj więcej


 

Wyjazdy na lodowisko.
W okresie zimowym (jeśli sprzyjają warunki atmosferyczne) organizowane są dla uczniów naszej szkoły wyjazdy na lodowisko do Płońska. Jest to okazja do aktywnego spędzania czasu wolnego.

...czytaj więcej

 

Turniej Tenisa Stołowego
28.01.2017roku w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się  „VI Turniej Tenisa Stołowego”. Organizatorem zawodów jest działające przy szkole stowarzyszenie „Razem dla wsi”. W tegorocznym turnieju wzięło udział 32 uczestników.

 ...czytaj więcej

 

Warsztaty krawieckie
W celu zainteresowania naszych uczniów różnymi formami rękodzieła oraz umożliwienie im twórczego spędzenia czasu wolnego, w godzinach popołudniowych 25.01.2017 i 30.01.2017 zorganizowane zostały warsztaty krawieckie.

...czytaj więcej

 

Przedstawienie teatralne pt. „Jaś i Małgosia”
25.01.2017r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie teatralne pt. „Jaś i Małgosia”.

 ...czytaj więcej

 

 

GORĄCZKA ZŁOTA
Szkolne Koło PCK wraz z Samorządem Uczniowskim włączyło się w akcję charytatywną „Gorączka złota”. W tym roku ogłoszono konkurs- rywalizację między klasami na największą ilość uzbieranych monet. .

 ...czytaj więcej

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Niewątpliwie jedną z najważniejszych uroczystości obchodzonych w naszej szkole jest „Dzień Babci i Dziadka”, który odbył się 20 stycznia.  Jak co roku licznie przybyli zaproszeni goście, aby zobaczyć występy swoich wnuków.

...czytaj więcej

 

CHOINKA
12.01.2017 r. jak co roku w okresie noworocznym wszyscy uczniowie oraz małe dzieci nie uczęszczające jeszcze do szkoły z radością wzięli udział w szkolnej zabawie choinkowej. Tego dnia miała miejsce projekcja filmu „Księga dżungli”, a następnie zabawa taneczna.

...czytaj więcej

 

Orszak Trzech Króli
06.01.2017 r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem katechetki p. Ewy Kowalskiej oraz ks. Artura Bombińskiego  uczestniczyli w uroczystym Orszaku Trzech Króli z okazji święta Objawienia Pańskiego. W tym dniu także uczniowie wystawili jasełka w kościele parafialnym w Smoszewie.

...czytaj więcej

 

LEKKI TORNISTER
Klasy młodsze przystąpiły do ogólnopolskiego programu informacyjno- edukacyjnego. „ LEKKI TORNISTER”. Jest to program skierowany do dzieci, rodziców, opiekunów oraz nauczycieli.

...czytaj więcej


 

PROGRAM PROFILAKTYCZNY „B&N, CZYLI B JAK BEZPIECZNY I N JAK NIECHRONIONY”
Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie w październiku 2015r. przystąpiła do programu B&N.  W ramach którego nauczyciele upowszechniali wśród dzieci  wiedzę o bezpieczeństwie oraz kształtowali 

...czytaj więcej

 

PROŚBA O POMOC
Wiktoria Kamińska jest pacjentką onkologii w CZD-w Warszawie. Większość swego życia spędziła w szpitalu przyjmując chemie i naświetlania. W chwili obecnie jest to jej 3-wznowa w leczeniu. Powoli wyczerpują się możliwości naszych lekarzy. Wysłaliśmy dokumenty i wycinek biopsji do konsultacji za granicę, co wiąże się z kosztami

...czytaj więcej

 

WIGILIA
„Wigilia w Szkole” to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli oraz pracowników.

...czytaj więcej

 

CYRK
16.12.2016 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie cyrkowe.

...czytaj więcej

 

WIECZÓR ŚWIĄTECZNY
Już od wielu lat w okresie przedświątecznym Szkoła Podstawowa w Goławinie wraz ze Stowarzyszeniem „Razem dla wsi” organizuje „Wieczór świąteczny”. W tym roku uroczystość odbyła się w niedzielę 18.12.2016r.

...czytaj więcej

 

KLUB MALUCHA   
09.12 2016 roku dzieci z Klubu Malucha przygotowywały świąteczne ciasteczka. Pomocą w przygotowaniu smakołyków służyły mamy maluchów.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA MIKOŁAJKOWA  
08.12.2016 uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej Goławin oraz Szkoły Podstawowej Grodziec wyjechali w ramach Mikołajek na wycieczkę do Płocka

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA DO PIEKARNI    
07.12.2016. uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce do piekarni i cukierni "Piekarczyk" w Kroczewie. 

...czytaj więcej

 

MIKOŁAJKI
6 grudnia 2016 roku odbyły się w naszej szkole „Mikołajki”. Jak co roku pamiętał o nas Święty Mikołaj, który obdarował uczniów ze wszystkich klas słodkościami.

...czytaj więcej

 

TEATRZYK
02.12.2016r. uczniowie klasy I wraz z wychowawcą przygotowali przedstawienie kukiełkowe pt. „Czerwony Kapturek”. Na przedstawienie przybyły klasy II, III oraz działający na terenie szkoły KLUB MALUCHA.

...czytaj więcej

 

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Dzień Pluszowego Misia, to święto szczególne dla dzieci, bo miś to zabawka, która towarzyszy im od urodzenia zarówno w chwilach radości, jak i smutku.

...czytaj więcej

 

NIEZAPOMNIANA NOC W SZKOLE
Wydaje się to nie do pomyślenia? A jednak...... 25.11. 2016r. uczniowie klas IV– VI spotkali się o godzinie 17:00 w naszej szkole. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości wyrażonej licznymi piskami przystąpiliśmy do przygotowania miejsc do spania.

...czytaj więcej

 

WYCIECZKA BOMBKOLANDIA   
2 listopada 2016 roku uczniowie klas 0 – VI pojechali na wycieczkę mikołajkową do BOMBKOLANDII. W tym niezwykłym miejscu można było poczuć prawdziwego ducha świąt.

...czytaj więcej

 

MAM KOTA NA PUNKCIE MLEKA
W tym roku szkolnym uczniowie klas I-III realizują program "Mam kota na punkcie mleka", w ramach którego dzieci zachęcane są do spożywania produktów mlecznych.

...czytaj więcej

 

WIECZORNICA
11 listopada stowarzyszenie "Razem dla wsi" we współpracy ze w Szkołą Podstawową w Goławinie przygotowało "Wieczornicę" z okazji Święta Niepodległości.

...czytaj więcej

 

ŚNIADANIE DAJE MOC
Uczniowie klas I-III w październiku i listopadzie wzięli udział w kampanii prozdrowotnej "Śniadanie daje moc" mającej na celu wdrażanie zasad zdrowego żywienia.

...czytaj więcej

 

 

ŚLUBOWANIE I – KLASY
Dnia 26.10.2016 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dzieci ciężko ćwiczyły teksty wystąpienia oraz przygotowane piosenki pod opieką wychowawcy p. Olgi Wiórkiewicz – Rosiak.

...czytaj więcej

 

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA
Dnia 18.10.2016 r. uczniowie naszej szkoły urządzili Święto Pieczonego Ziemniaka. Zapłonęło duże ognisko, zapachniały smażone na kijkach kiełbaski, a w popiele piekły się ziemniaki.

...czytaj więcej

 

 

POKAZ HISTORYCZNY
Dnia 17.10.2016 r. wystąpiła w naszej szkole GRUPA ARTYSTYCZNA –REKONSTRUKTO, która zaprezentowała pokaz historyczny pt. „Rzymskie imperium i tradycje antyku”.

 

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
14 października 2016r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej.

...czytaj więcej

 

 

WYCIECZKA – WARSZAWA
Dnia 10.10.2016 r. odbyła się wycieczka klas I – VI do Warszawy.

...czytaj więcej

 

BASEN
Od października w co drugi wtorek organizowane są wyjazdy na basen do Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Chętni uczniowie uczą się pływać pod okiem instruktora pana Piotra Żochowskiego.

...czytaj więcej

 

KLUB MALUCHA
Od października w naszej szkole organizowane są zajęcia ogólnorozwojowe "Klub Malucha" dla dzieci najmłodszych (3-5 lat).

 ...czytaj więcej

 

WYCIECZKA – TORUŃ
Dnia 30.09.2016 r. uczniowie klas I – VI wyjechali na wycieczkę do Torunia.

...czytaj więcej

 

 

Festyn POŻEGNANIE LATA
18.09.2016 r. przy Szkole Podstawowej w Goławinie odbył się VII festyn rodzinny „Pożegnanie lata” zorganizowany przez stowarzyszenie „Razem dla wsi”.

...czytaj więcej
 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
01.09.2016 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

...czytaj więcej

 

WITAJ SZKOŁO!
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016 r. o godz. 9.00

...czytaj więcej
 
 

 

Archiwum - ROK SZKOLNY 2018/2019

Archiwum - ROK SZKOLNY 2017/2018

Archiwum - ROK SZKOLNY 2016/2017

Archiwum - ROK SZKOLNY 2015/2016

Archiwum - ROK SZKOLNY 2014/2015

Archiwum - ROK SZKOLNY 2013/2014

Archiwum - ROK SZKOLNY 2012/2013

Archiwum - ROK SZKOLNY 2011/2012

             
             

 

 

 

 

   
 
 
 
 
 
 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl