Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
14 października 2016r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Na uroczystości zgromadziła się rada pedagogiczna, pracownicy administracji, nauczyciele emeryci. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia i sceny pokazujące w żartobliwy sposób dni z życia szkoły.
Po części artystycznej głos zabrał Pan Dyrektor - Janusz Majewski, który skierował do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc dużo sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożył również przewodniczący Rady Rodziców p. Piotr Perzanowski . W imieniu Rady Rodziców obdarował nas przepięknymi kwiatami i słodkim poczęstunkiem.
W tym dniu naszą szkołę odwiedził również Wójt Gminy Czerwińsk – Marcin Gortat, który złożył życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi szkoły.

 

 

 


>>> wejście do galerii zdjęć <<<

 

 

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl