Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 


WIECZÓR ŚWIĄTECZNY
W niedzielę 17 grudnia 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie coroczny Wieczór Świąteczny. Zgromadzoną społeczność szkolną, rodziców, dziadków i zaproszonych gości przywitał dyrektor szkoły Janusz Majewski. Swą obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą p. Marcin Gortat z rodziną, przewodniczący Rady Gminy p. Dariusz Szurmak, radny p. Zbigniew Pałac, ks. Artur Bombiński, zarząd Stowarzyszenia „Razem dla wsi”.

Dyrektor szkoły zaprosił wszystkich licznie zgromadzonych do obejrzenia i wysłuchania części artystycznej. A na nią złożyły się Jasełka przygotowane przez uczniów z projektu Z Fundacją PZU po lekcjach, słowno-muzyczne przedstawienie dzieci klasy I, i klasy 0. Uczniowie z klasy II, III i IV pomagały Mikołajowi w rozdaniu prezentów w scence przedstawionej w języku angielskim. Występy najmłodszych dopełniły recytacje i śpiewy kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas IV – VII.

Jak co roku członkowie działającego przy szkole Stowarzyszenia „Razem dla wsi” zaprosili do obejrzenia scenek świątecznych. Dorośli ze swoistym humorem ukazali wszystkim świąteczne tradycje i częstowali słodkościami.

Piękne dekoracje, śpiewy i recytacje wprowadziły uczestników wieczoru w atmosferę zbliżających się Świąt. W świetlicy szkolnej odbył się kiermasz ozdób i pierniczków wykonanych przez dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

 

 


>>> wejście do galerii zdjęć <<<

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl