Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 


IX FESTYN RODZINNY
16 września przy Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie odbył się IX Festyn Rodzinny Stowarzyszenia „Razem dla wsi”.
W tym roku hasło przewodnie imprezy to „Razem świętujemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Jak co roku organizatorzy zapewnili moc atrakcji dla każdego. Uczniowie tutejszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowali część artystyczną o charakterze patriotycznym. Ogłoszone zostały również konkursy: na ciekawy strój
w barwach narodowych oraz plastyczny „Dla Niepodległej”. Nie zabrakło międzywioskowego turnieju piłki nożnej oraz występu Orkiestry Strażackiej z Chociszewa. Wszyscy przybyli goście mogli delektować się pysznymi domowymi potrawami wykonanymi przez rodziców, nauczycieli i członków stowarzyszenia. Dzięki życzliwości sponsorów na najmłodszych czekała dmuchana zjeżdżalnia, popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, loteria fantowa i fotobudka.
W organizację festynu aktywnie włączył się Wójt Gminy Czerwińsk pan Marcin Gortat.

Wyniki rozgrywek piłkarskich:
I miejsce- Chociszewo
II miejsce- Goławin
III miejsce- Parlin

Stowarzyszenie „Razem dla wsi” wraz ze społecznością szkolną składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, darczyńcom i tym którzy własną pracą przyczynili się do zorganizowania tegorocznego festynu.
 

>>> wejście do galerii zdjęć <<<

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl