Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 


Noc w szkole
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły 30 listopada została zorganizowana Noc w szkole. Wzięli w niej udział chętni uczniowie klasy V, VI, VII i VIII. W programie imprezy zostało umieszczone jedno z zadań projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej i Stowarzyszenie Razem dla wsi – „Wieś tradycją silna – dla Niepodległej”.
Były to warsztaty taneczne z tańcem narodowym – polonezem. Poprowadziła je p. Jolanta Pisarska. Następnie podzieleni na zespoły uczniowie rozwiązywali tematyczne krzyżówki. Po wspólnej kolacji obejrzeli film „Krokodyle”. A później do wyboru były warsztaty plastyczne z projektu, tańce w rytmach dyskotekowych, gry planszowe i długie nocne rozmowy. Po mało przespanej nocy wszyscy zjedli wspólne śniadanie i udali się do domów na dosypianie. Opiekunami uczniów byli następujący nauczyciele: p. Monika Krajewska, p. Hanna Średnicka, p. Hanna Majewska, p. Maciej Ślaski.

 

 

>>> wejście do galerii zdjęć <<<

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl