Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Loading Flash movie...

 


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
2 września odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/20. Dyrektor szkoły – Janusz Majewski przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Szczególnie serdecznie witał najmłodsze dzieci, które będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego. Następnie grupa uczniów pod kierunkiem p. Hanny Majewskiej przedstawiła program artystyczny pt. „Witaj szkoło”. W programie tym nie zabrakło nawiązania do 80-tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Pamięć o poległych wszyscy uczcili minutą ciszy. Do tych wydarzeń nawiązywała też dekoracja wykonana przez p. Jolantę Pisarską.

Podczas uroczystości przedstawiciel Gminy Czerwińsk nad Wisłą p. Piotr Ziemkiewicz wręczył akt nadania na stopień nauczyciela mianowanego, nauczycielowi p. Maciejowi Ślaskiemu.

Pan Dyrektor złożył uczniom, nauczycielom i rodzicom życzenia z okazji nowego roku szkolnego i zaprosił do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

 

>>> wejście do galerii zdjęć <<<

 

             
             

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Goławin 49c, 09-150 Czerwińsk
tel/fax: 0-24 23 18 109, mail: spgolawin@op.pl